پنجشنبه 18 آبان 1385  10:11 ق.ظ

با سلام

دوستان و کاربران عزیز زین پس در بلاگ هنرهفتم به ارائه آخبار و تحولات دنیای آی تی نیز میپردازیم و سعی مکنیم که اخبار درجه ۱ و ترو تازه را برای شما ارائه کنیم.

امید است مورد توجه شما دوستان عزیز قرار گیرد.

=============================

خبر اول را با سوتی غول بزرگ جست وجو آغاز میکنیم.

طبق اخبار واصله از سایت winbeta.org شرکت گوگل از طریق سرویس ویدویی خود به ۵۰ هزار نفر از کاربران خود یک کرم اینترنتی ارسال کرده است .

در ادامه این خبر که با تیتر Google Sends Virus to 50,000 People خود نمایی میکند امده است :

این ویروس که با نام W32/Kapser.A@mm و یا Kama Sutra virus شناخته میشود به ایمیل کاربران ایمی هایی با محتوای پرونوگرافی و سکسی ارسال میکند.

==============================

خبر دوم !

ماکروسافت برای عرضه ویندوز ویستا و افیس ۲۰۰۷ لحظه شماری میکند.

درخبرها آمده بود که شرکت ماکروسافت کار بروی بسته آفیس ۲۰۰۷ را به پایان برده است و کار ویندوز ویستا نیز تا ۹۹ درصد انجام شده است . با عرضه نسخه RTM ویندوز ویستا از طرف ماکروسافت و همچنین تبلیغات وسیعی که برای این سیستم عامل انجام میشود (همچون این فیلم تبلیغاتی ۲۱ ثانیه ایی از آقای جیم آلچین مدیر بخش ویندوز کمپانی ماکروسافت) تحلیلگران معتقدند که سال ۲۰۰۷ ماکروسافت با افزایش درآمد زیادی مواجه خواهد شد .این نکته قابل ذکر است که ماکروسافت ۳ ماهه مالی اخیر خود را خیلی آرم پشت سر گذاشت و توانست تنها به درامدی که پیشنهاد میشد یعنی فروشی برابر ۱۰.۷ میلیارد دلار برسد همان چیزی که تحلیل گران انتظار داشتند.

باید منتظر ماند و دید که عکس العمل کاربران در برابر ورود این سیستم عامل جدید چه خواهد بود. 

گالری تصاویر نسخه های مختلف ویندوز ویستا (با کیفیت بالا):

Windows Vista RTM Screenshot Galleries

===============================

خبر سوم !

به گزارش سایت اکتیو وین: بنیاد موزیلا آپدیت های امنیتی با درجه Critical  برای نسخه های مختلف مرورگر فایر فاکس ارائه کرد.

اگر شما نیز جزو کاربران مرورگر فایر فاکس باشید ممکنه است که با پیام آپدیت مرورگر خود مواجه شده باشید .بنیاد موزیلا اعلام کرده است که یک باگ امنینی با درجه بالا را پوشانده است و البته این باگ در نسخه نهایی یعنی ۲.۰ این مرورگر وجود ندارد.

این باگ برای محصولات زیر میباشد:

مرورگر فایر فاکس نسخه های 1.5 - برنامه مدیریت ایمیل تاندربیرد نسخه ۱ و همچنین مجموعه SeaMonkey suite .

--


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic