دوشنبه 22 مرداد 1386  12:08 ب.ظ

كوتاه از تلویزیون،موسیقی،سینما،رادیو و حلقه وب

دلایل پخش نشدن سنـتوری از زبـان وزیـر ارشـاد!

كره ای ها كم كم به تلویـزیون ایـران مـی آینـد

دكتر الـهام مجری كوله پـشتـی میشود؟

مهران مدیری همبازی هدیه تهرانی

 

ü شنیده شده است كه فرزاد حسنی از برنامه تلویزیونی كوله پشتی اخراج شده است.این اخراج را به فال نیك میگیریم چون ایشان هنوز در شبكه جام جم و سحر برنامه دارند و این مخاطب داخل ایران است كه نباید مفسده شود!!! رادیو هم كی دیده؟ عضو شورای نظارت سازمان صدا و سیما گفته است: برای كوله پشتی مجری كارآمدتری را خواهیم آورد.شنیده شده است دكتر محمود احمدی نژاد طی حكمی دكتر غلامحسین الهام را به مجری گری این برنامه منصوب كرده اند.این یكی را هم به فال نیك می گیریم!!!

 

 

ü نیما رئیسی همچنان به بازی در سریال «میوه ممنوعه» مشغول است.شبكه دوم سیما پس از 3 سال ساخت سریال های ماورایی برای ماه رمضان اینبار سریالی اجتماعی را برای ماه مبارك رمضان تدارك دیده است.این سریال را حسن فتحی(مدار صفر درجه) كارگردانی می كند.احتمال برگشتن نیما رئیسی به رادیو هم بستگی به پروژه های تصویری او دارد.فعلا خبری نیست.

 

ü شركت ترانه شرقی گویا هنوز قصد ندارد آلبوم آریان 4 را منتشر كند.بازار موسیقی پاپ بعد از آلبوم های «هیشكی مثل تو نمیشه» و «فقط نگاه میكنم» هنوز هیچ آلبوم محكم و جدیدی را به خود ندیده است.هنوز قرار است ترانه شرقی آلبوم آریان 4 و بنیامین 2 را نیمه اول سال 86 منتشر كند ولی یك ماه به این نیمه نمانده است.شركت های موسیقی به دلایل مختلف هنوز قصد ندارند موسیقی جدید معرفی كنند و این علیرصا افتخاری است كه 8 آلبوم خود را دارد یكی یكی منتشر می كند.خدا شانس بدهد!

بهروز صفاریان هم هنوز برای بهنام كاری نكرده تا آلبوم او منتشر شود.قریب به 6 ماه است كه آلبوم شبح آماده شده ولی با تغییر سبك همراه بوده است.سبك ترسناك یا اسلشر این آلبوم به رومانتیك و حسی تغییر یافته است.

 

ü مهران مدیری گنج مظفر را به اتمام رساند و وارد پروژه «دایره زنگی» شد.دایره زنگی هنوز در مرحله پیش تولید است و بازیگران بزرگی همچون مهران مدیری،هدیه تهرانی،محمد رضا شریفی نیا،گوهر خیراندیش و نیما شاهرخ شاهی در آن ایفای نقش خواهند كرد.سالها پیش قرار بود مهران مدیری در پروژه ای سینمایی با هدیه تهرانی همبازی شود كه این امر با ممنوع الفعالیت شدن او همراه بود و پروژه به ثمر نرسید.دایره زنگی می تواند آهنگ جدید سینمای ایران باشد؟ منتظر می مانیم.

 

ü سریال های كره ای یكی یكی از راه می رسند.پس از حضور بسیار موفق سریال جواهری در قصر(البته بدون صحنه های رومانـتـیـك و عـاطـفی اش) در شبكه دوم سیما و رضایت 88 درصدی بینندگان تلویزیونی شبكه سوم سیما هم اقدام به پخش یك سریال كره ای كرده است.
«امـپـراتـور دریا»
گرچه از جنس جواهری در قصر نیست اما وزنه حضور كره ای ها را در تلویزیون را بالا برده است.مانند دوره سریال های ژاپنی همچون سالهای دور از خانه و جنگجویان كوهستان.

 

ü وزیر ارشاد طی اظهارنظر محكمی فرمود:سنتوری قابل پخش نیست! سنتوری فیلمی بود! كه كارگردانش داریوش مهرجویی بود! احتمالاتی كه جناب آقای وزیر برای پخش نشدنش داده اند احتمالا ! این است:

نشان دادن آلات موسیقی حرام است ممكن است بچه هایمان اغفال شوند!

اعتیاد؟ ما تازه داریم با طرح امنیت اجتماعی جلوشو میگیریم اونوقت بهرام میاد جلو دوربین تزریق میكنه!

داریوش هنوز قبل از انقلابی است! با ما باش داریوش جان!

شعری برای داریوش عزیز: تو كه نیستی تا ببینی ... از دست جواد من چی میكشم

 

 

ü شایعه بركناری دكتر گیل آبادی از رادیو جوان تكذیب شد+ هنوز از سرنوشت گروه جوونی به وقت فردا خبری در دست نیست+فرزاد ممنوع الكار نیست+اساسنامه حلقه وب تصویب شد(البته لوگو اش هم طراحی شده ولی هنوز تایید نشده!)+همچنان اعتراض ها به بركناری فرزاد حسنی ادامه دارد+فرزانه ناظری هم نویسنده رادیو جوان شد+شایعه كاندید شدن انوشه میر مجلسی به واسطه نام خانوادگی اش برای مجلس هشتم رد شد!+مهدی صالح پور دو دل است! 15 هزار رتبه او در كنكور است(برو از من نصیحت)+وبلاگ پیامك همچنان آرام آرام پیش می رود(مخلصیم سید جان!!!)+به دلیل ترس از زندان اوین وبلاگ هنر هفتم دیگر ویژه نامه حلقه وب منتشر نمی كند

--


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات