پنجشنبه 5 مهر 1386  04:09 ق.ظ

ممنون از . . .·         شهرام رحیمی و نوید نادری،که هم برای کانون تبلیغ می کنند و هم برای موسسه گاج,فقط برای رضای خدا و موفقیت من و شما! باور کنید! 

                       
·         شرکت ایرانسل،که جشنواره تابستانی اش را همچنان با نام جشنواره پاییزی به مردم قالب می کند و بی خیال تعرفه های بالا !...طرح طلایی رو بچسب!!!


·         دکتر الهام،که مالکیت معنوی ثبت احوال جهانی را به نام خودشان کردند و قصد دارند با سمت رئیس به مجمع جهانی اش هم بروند! خدا بده برکت! راستی فدراسیون فوتبال رئیس نداره ها !!!


·         آمبولانس سریال اغما،که در صحنه های لانگ شات بیمارستان حضوری فعال ،پرشور و بانشاط دارد و برای تنوع هم گاهی اوقات آژیری هم می زند!


·         شاهکار بینش پژوه،که 2 ترانه آلبوم جدید دکتر اصفهانی را گفته و قصد دارد برای ضبط آلبوم جدیدش به سبک مدرن! تا آخر پاییز در شانزالیزه پاریس بماند و حالش را ببرد!!


·         سریال اغما،که برای کم نیاوردن از حریفان خویش،خواننده ای را برای تیتراژ پایانی اش انتخاب کرده که فقط هوار هایش شنیده می شود!!!


·         فرزاد حسنی،که به خاطر مسمومیت غذایی با هفته نامه تلاش مصاحبه نکرد و همه دوستداران خویش را در کف مصاحبه خویش نشاند!!!


·         سعید سلطانی و نفیسه روشن،که با کمک دیگر دوستان برنامه ساز و سریال شکرانه و پایان نامه و این حرفا !  سعی در جا انداختن فارسی دری به جای فارسی امروزی دارند.از آنان و همکارانشان تشکر می ک نیم!!!(به سبک چهارشنبه بخوانید!)


·         فاطمه رجبی،که ابعاد جدیدی از نشانه های ظهور را جلوی دیدگان ما نهاد و ما هم مثل همیشه در کف این جواهرات سخن ماندیم!!!


·         مخابرات(همراه اول)،که با ایستادگی اش در برابر سازمان بازرسی و تنظیم مقررات و کم نکردن هزینه پیامک نشان که ما همچنان آدم های شجاع و گردن کلفتی هستیم!!!


·         سید محمد حسینی،که پس از سالها به آرزویش رسید و دفتر املاکش را در دبی افتتاح کرد تا دیگر ما روی ماهش را در تلویزیون ایران نبینیم!!!


·         محسن چاووشی،که قصد دارد در زمستان امسال رخت دامادی بر تن کند تا ما را از خیر ترانه های منفی اش ...هر چند کوتاه خلاص شویم!!! احتمالات برای عروسی او:: خوانندگان(خودش،حامد جون هاکان،محسن خان یگانه) ترانه ها(الهی در به در بشی خدا بزنه تو کمرت!!!) عشقولانه را کیف می کنید؟!


·         ایران خودرو،که قصد دارد سمند سورن را در 10 مدل!!! وارد بازار کند و احتمالا با 10 قیمت و 10 جور امکانات برای رضایت مشتری!!! فک کنید!!:: مدل دهم:8 میلیون تومان؛امکانات؛پیکان!!! شیشه دستی(برای تقویت مچ دست!!) فرمان خشک و اسکلتی!(برای تقویت کتف،شانه و جلو بازو) کولر بی کولر!!!(طاقت بیاورید!!!)::مدل یک:20 میلیون؛امکانات مرسدس بنز!(بابا بی خیال!)


·         محمد رضا حیاتی،که بعد از سالهای سال ما صدای او را بر روی تیزری از شرکت سایپا شنیدیم و چقدر از شنیدنش مشعوف شدیم!!!


·         وزارت ارشاد،که همیشه برای توقیف فیلم ها بهانه های خوبی دارد! توجه کنید! فیلم سنتوری به خاطر دلایل دیگری توقیف شده است نه صدای محسن چاووشی!!!(همان دلیلی که من از زبان وزیر محترم ارشاد گفتم!! تزریق جلو دوربین؟! بدآموزی داره!!!)


·         هوشنگ غفوری و ابراهیم غفوری،که ما آخر سر نسبت این دو را نفهمیدیم ولی فهمیدیم یکی دارد یک وجب خاک را می گیرد و دیگری شکرانه را(چپ چپ نگاه نکنید! هر دو مدیر فیلمبرداری هستند ناسلامتی!!!)...ابراهیم که پارسال توی جشنواره کاندید بود....اوه راستی جایزه رو هم برد..نه؟!!دومین جشنواره بزرگ قرآنی تسنیم منتظر آثار خلاقانه شماست
تا دیر نشده شرکت کنید و آثار خود را بفرستید . . .
شما می توانید آثار خود را تا آخر ماه مبارک رمضان برای ما بفرستید.
شماره پیامک(اس ام اس): 30000888
کدپستی:5747-19395
شماره تلفن ستاد مرکزی تسنیم(روابط عمومی شبکه جوان): 22167783
سایت تسنیم::http://www.tasnim2.ir


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic