پنجشنبه 24 آبان 1386  12:11 ب.ظ


آزمونی سخت برای بنیامین بهادریانتشار دومین آلبوم بنیامین بهادری به اوایل سال 87 موکول شده است.(بخوانید نوروز87)

اما علت چیست؟ چرا بنیامین به رغم اعلام رسمی شرکت ترانه شرقی مبنی بر بیرون آمدن آلبوم دوم او در نیمه اول سال 86 همچنان انتشار آلبوم خود را عقب انداخته است و زمان انتشار آن را نوروز 87 اعلام کرده است.

این حساسیت بنیامین بر روی آلبوم دومش ستودنی است و این نشان می دهد که او نمی خواهد سطح آلبوم دومش از آلبوم اول او یعنی 85 پایین تر باشد.

خواننده ها معمولا بعد از چند آلبوم تنظیم گران(واژه را کیف کردید؟) خود را عوض می کنند تا آلبوم های به روز تر و متفاوت تری را به بازار عرضه کنند.این اسامی را بخوانید:

 

       خواننده:                            تنظیم گر قبلی:                                 تنظیم گر جدید:

بنیامین بهادری                         نیما وارسته                                     پیام شمس

حمید عسکری                          میلاد ترابی                                      نیـما وارسته

فرهاد جواهر کلام                        امیر قدیانی                                     پدرام کشتکار

سعید شهروز                             بهنام ابطحی                                   بهروز صفاریان

 


گر چه تعویض تنظیم گر می تواند بسیار مفید باشد ولی باید در انتخاب آن دقت کافی را انجام داد.

سعید شهروز پس از سالها همکاری با بهنام ابطحی،اینک تنظیم آلبوم جدید خود را به بهروز صفاریان سپرده است.کاری که باید،شهروز سالها پیش انجام میداد.نیما وارسته هم پس از همکاری بی نظیرش در آلبوم 85 این بار با حمید عسکری کار می کند.او با کار اولش بسیار خوش درخشید حال باید ببینیم این جا به جایی تنظیم گران در نهایت به سود چه کسی خواهد بود.

در رقابت 4 چهره بالا قطعا کسی نمی خواهد عقب بیفتد ولی پیش بینی ها رقابت تنگاتنگ حمید عسکری و بنیامین بهادری را نشان می دهد.

سیروان خسروی را هم فراموش نکنید گرچه او تنظیم گر آثار خویش است و سبکی کمی متفاوت از پاپ دارد.

 پیام شمس کیست؟


خیلی ها او را با پیام قربانی(تنظیم گر کارهای حسین صنعتی) اشتباه می گیرند و البته حق هم دارند.پیام شمس تاکنون با خواننده معروفی به طور کامل همکاری نکرده است و کارهای او را جسته گریخته از گوشه و کنار شنیده ایم.شباهت کارهای او و پیام قربانی در نوع تنظیم آنهاست.پیام شمس و پیام قربانی هر دو در سبک شش و هشت تنظیم های زیادی دارند و همین عامل باعث شده است که کارهای آنان شبیه به هم بماند.از پیام شمس آلبوم نریمان را به بازار فرستاده است که اتفاقا تنظیم های خیلی خوبی دارد.

همکاری شمس با بنیامین از فیلم سینمایی گرگ و میش شروع شد.پیام شمس رهبر ارکستر و تنظیم گر بنیامین بود که گرچه تنظیم های ترانه های گرگ و میش چندان تفاوتی با کارهای نیما وارسته نداشت.

آهنگ "سرقرارمون" که به گفته شرکت ترانه شرقی ،بنیامین بر روی آن فقط اتود خوانده و کار مربوط به او نیست هم تنظیم شمس را بر خود دارد.پیام شمس نشان داد که هنوز شش و هشت تنظیم می کند و می تواند برای بنیامین هم چنین آهنگ هایی را بسازد البته بعید به نظر میرسد که بنیامین در آلبوم جدید خود از چنین سبکی استفاده کند.باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا پیام شمس با سلیقه بنیامین تنظیم می کند یا خیر؟  


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات