شبكه رادیویی جوان شامگاه 5 تیرماه از برگزیدگان داخلی و تلاشگران خود در نهمین جشنواره بین‌المللی رادیو تقدیر كرد.

به گزارش خبرنگار سرویس رادیوی ایسنا، این مراسم كه با حضور جمعی از برنامه‌سازان و مدیران اسبق رادیو جوان در رستوران «دشت بهشت» اوین برگزار شد، در ساعات آخر با حضور دكتر حسن خجسته، معاون صدا نیز همراه شد. دكتر بیژن لطیف، نخستین مدیر رادیو جوان و حمیدرضا خزایی قائم مقام معاون صدا از دیگر حاضران این مراسم در كنار خانواده رادیو جوان بودند.

بر اساس این گزارش، مسعود احمدی مدیر رادیو جوان مطلبی را در این مراسم عنوان نكرد و تنها به میهمانان این برنامه خیرمقدم گفت. اما دكتر بیژن لطیف دقایقی را به ایراد سخن كوتاهی پرداخت؛ وی با یادكردن از همكاران قدیمی خود در رادیو جوان، خاطرنشان كرد: رادیو جوان در ماه مبارك رمضان راه‌اندازی شد و ما بسیاری از افطارها و سحرها در رادیو بودیم.

وی گفت: صحبت‌كردن برای جوانان بسیارسخت است به خصوص این‌كه 24 ساعته بخواهی برای آنان برنامه‌سازی كنی و حرف بزنی.


منبع: ایسنا

 

مدیر اسبق رادیو جوان كه در بخش دیگری از این مراسم برای اهدای جوایز به روی سن فراخوانده شده بود، استرس برنامه‌سازی در رادیو جوان را بالا خواند و افزود: استرس برنامه‌سازی در این شبكه به حدی بالا است كه برخی تهیه‌كنندگان پیشكسوت به هنگام تهیه برنامه دست‌شان می‌لرزید. البته دكتر احمدی (مدیر جدید این شبكه )دستشان نمی‌لرزد. اما باید احتیاط كنند كه ویژگی نشاط در برنامه‌های رادیو جوان حفظ شود و در عین‌حال در نظر داشته باشند كه این نشاط نباید با لوندی اشتباه شود.

دكتر بیژن لطیف همچنین یادآور شد: كه شعار رادیو جوان در زمان مدیریت وی «ایمان، امید و صداقت» بوده است.

او كه در زمان ترك رادیو جوان با بیماری قلبی دست و پنجه نرم می‌كرده، همچنین اعلام كرد كه درحال حاضر حالش خوب است و در دانشگاه تدریس می‌كند.

***

در مراسم تقدیر از برگزیدگان داخلی رادیو جوان همچنین از تلاش‌گران و همكاران برگزیده ستادی این شبكه تقدیر شد. جواد شفق ، معصومه ملالو و سیروس رجبی برگزیدگان بخش ستادی بودند.

معصومه ملالو، طاهره رمضان علی‌پور، قاسم اورنگی، سعید عبداللهی، افسانه قربان‌زاده، هدی اكبری، قره‌خانی، منصور ایمانی، سلماس لهراسب، مژگان صالحی، نیره مراد حاصلی، ثریا احمدی، مرضیه واحدی، مهران، آذر شیشه‌گر و كیارودی از تلاشگران رادیو جوان بودند.

***

برگزیدگان شبكه جوان:

تهیه‌كنندگان برتر : 1- راضیه جعفری، برنامه توپ/2- زهرا عبدالله‌زاده، ایران در گذر زمان/3- شهره شایان، پچ‌پچه‌های پنج‌شنبه

سردبیران برتر: 1- صادق داوری‌فر، جوانی آزاد/2- شكوفه موسوی، توپ/3- جعفر رادیان، پچ‌پچه‌های پنج‌شنبه

سردبیر و تهیه‌كننده برتر: تراب زمانی، هزار پنجره

گویندگان برتر:1- مهران دوستی/2- لاله اكبری/3- مریم واعظ‌پور

مجریان برتر: 1- فاطمه صداقتی، جوانی آزد/2- بنفشه رافعی، جوانی آزاد/3- رضا آفتابی، پارازیت

كارشناس ـ مجری برتر: 1- امیرحسین بابازاده، برنامه چهار چهار دو/2- زهره‌السادات هاشمی، ساعت 25 گروه جوان و جامعه

نویسندگان برتر: 1- گروه نویسندگان، توپ به نمایندگی شكوفه موسوی/2- گروه نویسندگان، پارازیت به نمایندگی لیلی گلدیس /3- زینت صالح پور، ترانه‌های سرزمین مادری

گزارشگر برتر: هانیه جوادی‌منش، جوانی آزاد

تهیه‌كنندگی پخش: 1- اكبر لك‌لری/2- علیرضا محمدنیا/3- طیبه شیخ‌زاده

گویندگی پخش: 1- پروین كرمی/2- طاهره خضرایی /3- نسیم رفیعی

ادیتور: 1- فرزاد محمدی/2- حسن معین

ارتباطات: 1- نیره مرادحاصلی/2- آزاده شبابی

نویسندگی پخش: 1- لیلا اخوان تویسركانی/2- فهمیه حسینی

ویراستاری:  سهیلا كریمی

ناظر پخش: 1- كوكب حسن‌زاده/ 2 ـمحدثه كیاروری

به گزارش ایسنا، مراسم تقدیر از برگزیدگان داخلی رادیو جوان در حالی چهارشنبه شب برگزار شد كه سایر شبكه‌های رادیویی از جمله سلامت و ورزش نیز طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در مراسمی مجزا به تقدیر از برگزیدگان خود پرداختند. این رویه كه از سال‌های گذشته نیز در بین شبكه‌های رادیویی رواج داشته گفته می‌شود از سال آینده به شیوه‌ای دیگر دنبال خواهد شد.

 

 

*** حاشیه***

ـ در سالن اجرای مراسم تقدیر از برگزیدگان رادیو جوان یك مونیتور كوچك تعبیه شده بود كه شماره تلفنی را برای دریافت پیامك حاضران در سالن اعلام می‌كرد. همچنین برروی این مونیتور، متناسب با حال‌وهوای برنامه پیامك‌های دریافتی كه گاه موضوعات طنز هم داشتند نقش می‌بست.

ـ اجرای مراسم شب چهارشنبه را لاله اكبری و مریم واعظ‌پور برعهده داشتند.

ـ به نظرات اول تا سوم به ترتیب سه تا یك سكه طلا اهدا شد.

ـ به هنگام برگزاری این مراسم رستوران «دشت بهشت» شامل خاموشی‌های تابستان شد؛ دقایقی تاریكی با جیغ و كف‌زدن حضار سپری شد و با مجهزبودن سالن به دستگاه ژنراتور مشكل قطعی برق پس از دقایقی برطرف شد.

ـ در مراسم چهارشنبه شب روزبه نعمت‌اللهی به اجرای موسیقی زنده پرداخت كه به هنگام درخواست از وی برای پخش یكی از تراك‌های جدید و بدون مجوزش، برق قطع شد، در این مراسم او یك ترانه جدیدكه هنوز مجوز پخش نگرفته‌ را بدون موسیقی برای حضار اجرا كرد.

ـ در این برنامه در بدو ورود كارت‌هایی داده شد كه بر اساس انتخاب عنوانی كه پشت كارت بود به برخی از میهمانان جوایزی اهدا شد.

ـ در پایان مراسم اهدای جوایز با فراخواندن فرزاد حسنی به جایگاه، از وی نیز تقدیرویژه شد.

ـ هم‌زمان با برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان رادیو جوان كه به همت گروه جوان و جامعه و برنامه یك صبح، یك سلام این شبكه اجرا شد، نسیم رفیعی (گوینده) نقاشی رنگ روغنی را در همان تالار تكمیل كرد و در پایان این تابلو به همراه یك لوح تقدیر به دكتر احمدی، مدیر رادیو جوان اهدا شد.

ـ در مراسم چهارشنبه دكتر شهرام گیل‌آبادی، مدیر سابق رادیو جوان حضور نداشت. وی كه به این مراسم دعوت شده و قرار هم بود شركت كند، به علت آنچه به دنیاآمدن فرزند نورسیده‌اش و بازگشت از سفر گفته می‌شد، نتوانست در مراسم حاضر شود.

 


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic