از داخل سالن بزرگ کیش که روبروی بازار زیتون نزدیک ساحل بود صدای تمرین بچه های گروه میومد که آهنگ لحظه ها رو کامل خوندن و مردم با این که انرژی خود را برای کنسرت نگه داشته بودند ابراز احساسات خود را از بیرون سالن آغاز کردند !

هنوز یک ساعتی به کنسرت باقی بود ولی مردم ایستاده بودن تو صف برای اینکه برن داخل و ردیف های جلو را از آن خود کنند . هوا خیلی شرجی بود  و همه خیس عرق شده بودن با اینکه ساعت از نیمه شب نیز گذشته بود .

از داخل سالن بزرگ کیش که روبروی بازار زیتون نزدیک ساحل بود صدای تمرین بچه های گروه میومد که  آهنگ لحظه ها رو کامل خوندن  و مردم ابراز احساسات خود را از بیرون سالن آغاز کردند !  بالاخره ما نیز همگام با همه هواداران این گروه محبوب به سالن وارد شدیم . مانند بقیه کنسرت ها ؛  3 ردیف رو برای VIP  یا همون مهمانان ویژه اختصاص داده بودند که نزدیک به سن بود . 20 دقیقه ای با شور و هیجان و سر و صدا های زیاد هواداران گذشت .

سپس شخصی  بر روی سن آمد و یک سری تذکراتی داد و سپس با تشویق مردم ، آریان  به روی سن آمد . گروه موسیقی آریان

دو خواننده محبوب گروه آریان ؛ علی پهلوان  و پیام  صالحی آخرین نفراتی بودند از جمع آریانی ها که بر روی صحنه امدند و  مورد تشویق بسیار هواداران خود قرار گرفتند .

گروه بدون هیچگونه سخنی  شروع کرد ....

 

علی پهلوان:   "   اگه بی تو تنها گوشه ای نشستم ....   "  و آهنگ بی تو با تو را اجرا کرد که با تشویق بسیار مردم همراه بود.

 بعد از آهنگ  ، پیام صالحی  بر طبق همیشگی کنسرت گروه آریان ؛ خوش آمد گفت و سپس گروه  آهنگ کی به جز من رو اجرا کرد .

 

 بعد از اجرای این آهنگ علی  پهلوان نیز خوش آمد گفت و توضیحات مختصری در خصوص آلبوم چهارم داد و سپس اضافه کرد :   از این لحظه به  بعد ریتم آهنگ ها تند تر میشود ...   و سپس محبوب ترین گروه ایران ؛ آهنگ گمشده من رو اجرا کردند  که تشویق مردم به اوجش رسید . آهنگ بعدی که اجرا شد آهنگ افسونگر بود .  شور و هیجان مردم به حدی بود که این احساس می شد که سقف سالن می لرزید . بعد از این آهنگ علی  پهلوان محبوب ترین خواننده ایران گفت آهنگی رو که الان گوش می کنید تا حالا با این ریتم احتمالا گوش ندادید و سپس آهنگ کاشکی رو اجرا کردند که بسیار زیبا بود .

 

 بعد از اجرای ترانه کاشکی ؛ ترانه هنوز برام همونی رو گروه آریان اجرا کرد که با تغییراتی در قسمت پایانی آهنگ همراه بود  و در آن قسمت سیامک  خواهانی در حالی که جیغ و شور و هیجان مردم به بی نهایت رسیده بود ؛ ویلن استثنایی خود را اجرا کرد! سپس نوبت به ترانه نگو رسید که آریان آن را  نیز با کمی تغییرات اجرا کردند .


 قسمت اول آهنگ رو آروم و  زمانیکه  به  " قسمت کی باید بره کی بمونه .. "  رسید ؛   به صورت ریمیکس اجرا شد که خیلی جالب بود و مردم نیز با گروه آریان همخوانی می کردند :   "  نه نه نگو دیگه نگو نگو راهی واسه منو تو نمونده!  "

 

و سپس نوبت به لحظه ها رسید . آهنگ مورد علاقه علی پهلوان و بسیاری از هواداران که در نقد کارشناسی آلبوم آریان 4  سایت هواداران  ؛ که به زودی در سایت قرار خواهد گرفت این آهنگ و آهنگ ساحل در رده ی نخست  قرار گرفت . اجرای این آهنگ نیز  خیلی جالب و بسیار زیبا بود : ‌ "  چقدر آسون میرن اما ...    " 


 

و بعد از این ترانه پیام  صالحی گفت که آقای طباطبایی نسبت به این آهنگی که الان می خواد اجرا شه حساسن ! من می گم 1 2 3 شما تشویق کنید! تا بعد آقای طباطبایی اجرا کنه  .

بعد گفت 1 مردم همه گفتن 1بعد 2 همه گفتن 2 بعد گفت 3 ...   سالن منفجر شد ! و آهنگ پرواز رو اجرا کردن که فکر کنم از همه آهنگ ها بیشتر طرفدار داشت .

نوبت به آهنگ بعدی رسید و آهنگ بذار برم رو با یک سری تغییرات خوندن که خیلی جالب شده بود مخصوصا قسمت های  ویولن آن که  محشر بود .

علی  پهلوان می گفت بذار برم و بعد میکروفون رو جلوی مردم می گرفت تا اونا بگن نگو نه ! که آهنگ بلافاصله بک یک قسمت دیگه چسبید و اون قسمت هنرنمایی علیرضا طباطبایی و بروزیه بدیهی بود .

 

بعد از این قسمت اعضای محبوب  گروه  روی صندلی نشستند و چند آهنگ رو که با هم میکس کرده بودند اجرا کردند . اول آهنگ گل من بعد آفتابگردون بعد طلسم و بعد بمون تا بمونم رو با همکاری مردم خوندن !

سپس نوبت به مدیر موفق گروه آریان رسید . محسن  رجب پور روی سن آمد و توضیحاتی را در خصوص موارد مختلف داد .


 و بعد از آن گروه آریان ؛ آهنگ قاصدک رو با تمام انرژی خوند که  فوق العاده بود!


گروه آریان بعد از آن هم آهنگ آروم آروم رو اجرا کردند  که شور و هیجان مردم قابل تصور نبود  !

و بعد هم آهنگ تب رو خواندند که  در این آهنگ کنترل مردم دشوار بود چون این آهنگ مردم را نیز وادار به کارهایی کرد و هیجان این آهنگ به قدری بالا بود که صدای مردم جزیره کیش را به آسمان برد !

و در آخرین مرحله هم آهنگ پرواز با درخواست بسیار هواداران بازخوانی شد .

 

اما از اتفاقات جالبی که روی داد در  آهنگ قاصدک بود که پیام  صالحی که از سوی علی پهلوان رکوردار سوتی های گروه آریان لقب گرفت ، انجام داد !

علی پهلوان می گفت تو تب تاب چشم انتظاری تردید و شک .... بعد پیام  صالحی که باید می گفت تو کوچه های چشم انتظاری می پیچه .... که گفت تو کوچه های چشم انتظاری تردید و شک ....!  تمام گروه به خنده افتادند !

 

اتفاق جالبه دیگه هم قبل از اینکه علی پهلوان میکس اون چند تا آهنگ رو بخواند تا شروع به اجرای  آهنگ می کردند ؛ میکروفون سوت می کشید ! یکمی عصبی هم شده بودند که  تا اومدن بلند شن مردم همه تشویق های بسیار خود را شروع کردند  که بعد هم پیام صالحی گفت این بهترین کنسرتی بود  که تا به حال داشتیم !

در نهایت باید گفت کنسرت بسیار جالبی بود و واقعآ بی نظیر . جای همه هواداران بی شمار آریان خالی .

 من نیز با آقای پهلوان دیداری داشتم و  واقعآ باید اعتراف کرد که ایشون فوق العاده هستند . ضمن آنکه صحبت کوتاهی نیز با ایشان داشتم که به من گفتند که من به Arian4u سر می زنم و نظرات بچه ها رو می خونم .

جای همه ی شما عزیزان خالی بود.  انشاا.. همه بتونین به کنسرت محبوب ترین گروه حالا دیگه باید بگیم جهان برین.  ما هم از بس جیغ زدیم تا روز بعدش صدامون گرفته بود !

 

 

منبع : پایگاه رسمی هوادارن گروه موسیقی آریان


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic