جمعه 23 اسفند 1387  06:00 ق.ظ

ماهنامه تصویری پاپ

همیشه نبود یک رسانه تصویری برای موسیقی در ایران بزرگترین مشکل  موسیقی کشور بوده است . حتی بوجود آمدن شبکه های غیر مجاز ماهواره ای که فقط کارهای داخلی رو پخش میکردن هم نه تنها این مشکل را حل نکرد بلکه با روبرو کردن خواننده ها با ارشاد موجب ممنوع الکار شدن تعداد زیادی خواننده های مطرح شدند تا جایی که الان دیگر کمتر خواننده مطرحی رو میشه در این شبکه ها دید و کلیپهای این شبکه ها محدود شده به کارهای درجه چندم زیرزمینی .وجود یک رسانه مجاز تصویری حتی به صورت لوح فشرده با پخش وسیع و با تیراژ فراوان میتواند تا حد زیادی این مشکل را حل کند .

 

ماهنامه تصویری شبکه موسیقی شامل بخشهای هنری  موسیقی و نمایش و فیلم  کوتاه با پخش در سراسر ایران

این ماهنامه شامل بخشهای

1:ویدیو کلیپهای مجاز خوانندگان

2:مصاحبه با اهالی موسیقی (خوانندگان آهنگسازان و....)

3.بخشهای نمایشی طنز ودوربین مخفی

4.فیلمهای کوتاه

5.تیزرها وزیرنویس های تبلیغاتی میباشد.

این ماهنامه بصورت ویدیو بر روی لوح فشرده منتشر میشود.

 

اولین شماره از ماهنامه تصویری پاپ قرار است عید نوروز به بازار عرضه بشه در این ماهنامه جدیدترین کلیپهای خوانندگان به همراه مصاحبه با اهالی موسیقی و بخشهای متنوع دیگر هر ماه به صورت لوح فشرده در اختیار علاقه مندان قرار میگیره.

شما بگید دوسدارید در این ماهنامه تصویری کلیپهای جدید کدوم خواننده و مصاحبه با کدوم خواننده یا آهنگساز تنظیم کننده و ترانه سرا را ببینید؟

در قسمت خواننده ها فقط خواننده هایی مد نظر هستند که در حال حاضر کلیپهایشان از شبکه های ماهواره ای پخش نمیشود و بصورت مجاز فعالیت دارند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic