فصل هشتم از سریال     17 ژانویه سال 2010 میلادی از تلویزیون فاکس آمریکا پخش خواهد شد.

یکی از تحسین برانگیزترین و ابتکاری ترین مجموعه های درام تلویزیونی؛ یعنی 24 با فصل هشتم و قابل توجه خود در ژانویه 2010 بازمیگردد.

این سریال پرتعلیق که کاندید 68 جایزه "امی" شده است عنوان بهترین سریال درام در سال 2006 را از آن خود کرد
در طی هفت فصل از این سریال کیفر سادرلند هفت بار نامزد جایزه امی شد و یک بار هم به عنوان بهترین بازیگر مرد انتخاب گردید در همین حال  چری جونز هم  برای بازی در نقش رئیس جمهوز آلیسون تیلور مورد تقدیر قرار گرفت.

در فصل هشتم سریال 24 وعده داده است که یک نمایش بی همتا و و جذاب از عناصر و شخصیت های جدید همراه با عوامل و محیط جدید  به نمایش بگذارد.سی تی یو در این فصل به کلی دگرگون شده است اما جزئیات بیشتری در دسترس نیست.

هر اپیزود یک ساعت از وقوع حوادث واقعی را در بر می گیرد که در آن تماشاگر بار دیگر حوادثی که برای جک باور پیش می آید را دنبال خواهد کرد.داستان های این فصل هشتم در نیویورک به وقوع می پیوندد.

عمر حسن رهبری در خاورمیانه است که مصمم است که گفتگوهای صلح را با اعزام یک هیئت اعزامی به سازمان ملل آغاز کند.داستان های این اپیزود از اینجا آغاز می گردد
برد تونر کارگردانی  اپیزودهای اول از سریال 24 را بر عهده دارد.کیفرسادرلند مثل همیشه نقش جک باور را بر عهده دارد و ایفای نقش "عمر حسن" به آنیل کاپور هنرپیشه سرشناس هندی واگذار گردیده است.

خیلی ها دوست دارند بدانند چه بلایی بر سر جک پس از فصل هفتم امده است.وقتی او در بیمارستان بود و زنده ماندنش ...
صحنه ای از فصل هشتم این سریال را ببینید تا استرس دیدن آن برایتان کمتر شود....بزودی منتظر پرونده سریال 24 در همین وبلاگ باشید...

توضیح: منتظر پرونده مفصل همشهری جوان در شماره 245 باشید
پس از پرونده همشهری جوان؛پرونده 24 از همین وبلاگ منتشر خواهد شد  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 9 دی 1388
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات