رمبو در قامت یک کماندو
جدیدترین فیلم
سیلوستر استالونه که «خرج شده ها» یا «مصرف شده ها» نام گرفته ، لیست کاملی از قهرمان های دیروز و امروز را در قالب یک  تیم کماندویی عضلانی با خود دارد و تا به امروز که 7 روز از اکرانش در سینماهای دنیا می گذرد 45 میلیون دلار فروش کرده است و فروش آخر هفته خوبی را پشت سر گذاشته است.(این فیلم در اولین هفته اکران خود 34 میلیون دلار فروش کرد و بر صدر فیلم های پرفروش قرار گرفت)

این فیلم شلوغ
استالونه،لادوگرن،ویلیس،استاهام،لی،رورک و شوارزنگر از قهرمان های اصلی فیلم هستند که اینطور که در تیزر فیلم مشخص است سهم ویلیس و شوارزنگر در نقش آفرینی این فیلم شلوغ، از بقیه کمتر است.سیلوستر استالونه که خود نویسندگی و کارگردانی فیلم را بر عهده داشته محوری ترین شخصیت فیلم است .او این بار هم به سراغ ژانر مورد علاقه و همیشگی اش یعنی اکشن زد و خورد رفته و با تیم بازیگرانی که او جمع کرده ،مشخص است که می خواهد همه دوستداران قهرمان های قدیمی فیلم های هالیوودی  را پای فیلم خود بنشاند.

درام/اکشن
این فیلم فقط متعلق به ژانر اکشن نیست و درام هم در آن نقش بسزایی دارد. مثل همیشه یک زن در ادامه داستان به قصه قهرمانان وارد می شود. نقش این زن را بازیگر مکزیکی  Giselle Itié بازی می کند که تاکنون فقط در سریال های غیرآمریکایی به نقش آفرینی می پرداخته است.

قهرمانان جمع می شوند
کاربران سایت IMDB به این فیلم نمره 7.6 از 10 داده اند که برای چنین فیلمی نمره خوبی به نظر می رسد.این فیلم که با بودجه 80 میلیون دلاری ساخته شده، امید دارد بتواند فروش خیلی خوبی در بازار کمتر رونق یافته این تابستان هالیوود داشته باشد،البته اگر «هیرو» ها یا همان «ماچو» ها همچنان توانایی جذب مخاطبان خود را به سینما حفظ کرده باشند.

جمع کردن این قهرمان ها در کنار هم بیشتر شبیه آرزوی بچه هایی‌ست که دوست دارند قهرمان ها در داستان های مختلف در یک داستان مشترک به کمک هم بیایند و به جنگ شر بروند.ناخودآگاه ای که در همگان وجود دارد و حالا «خرج شده» ها محصولی ست از این آرزوی دیرینه.باید منتظر ماند و دید که استالونه 64 ساله چه خواهد کرد.


آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات