عکس مربوط به فیلم "آیینه‌ها" که در سال 2008 به نمایش درآمد

کیفر سادرلند(Kiefer Sutherland) بازیگر اصلی سریال 24 پس از اتمام بازی در 8 فصل این سریال به تیم بازیگران فیلم "مالیخولیا" پیوست.لارس وون تریرر کارگردان فیلم "آنارشیست" نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. این فیلم هم اکتون در مرحله فیلمبرداری قرار دارد و به غیر از کیفر سادرلند ، کریستین دانست بازیگر نقش ماری جین واتسون در سری فیلم های "اسپایدرمن" و شارلوت گینسگبورگ باریگر نقش مری ریورس در فیلم " 21 گرم" از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

قصه "مالیخولیا" کمی شاید ماورایی به نظر برسد چون اینطور که از منابع آگاه شنیده می شود "مالیخولیا" فیلمی‌ آخرالزمانی  و موضوع آن درباره برخورد اشیای آسمانی با زمین است.
کیفر سادرلند به واسطه صدای فوق العاده اش بیشتر آثارش در زمینه گویندگی صداست و ایرانی ها صدای او را حتما در بازی "ندای وظیفه5" شنیده اند. آخرین فیلمی که سادرلند در آن به ایفای نقش پرداخت "آینه ها" بود که در سال 2008 به نمایش درامد.فیلمی در ژانر وحشت که سادرلند در آن نقش "بن کارسون" را بازی می کرد.

همچنین آخرین خبرها از فیلم سینمایی 24 حاکی‌ست که "بیل ری" نویسنده این فیلم ، نگارش فیلم نامه را به پایان برده است و هم اکنون این فیلم در مرحله پیش تولید قرار دارد و قرار است تصویربرداری آن(طبق شنیده ها) در اوایل سال 2011 آغاز شود.آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات