اندک اندک جمع مستان می رسد ...

 حدس می زدیم که پس از سیروان خسروی، بنیامین بهادری هم به مناسبت نوروز تک آهنگی را منتشر کند که چنین هم شد و «خط سوم» با فضای فوق العاده متفاوتی نسبت به کارهای قبلی بنیامین، منتشر شد. بنیامین نوروز گذشته ترانه «بوی عیدی» را به یاد فرهاد منتشر کرده بود. ترانه بوی عیدی را فرید احمدی بر اساس ترانه معروف بوی عیدی سروده بود. اما امسال بنیامین در «خط سوم»؛ فرید احمدی ؛ ترانه سرای همیشگی اش را به همراه ندارد و این بار وی تصنیف یا بهتر بگوییم «تصنیف ترانه ای» از «مولانا» را می خواند.

 ترانه و ملودی و همچنین تنظیم متفاوت فرشاد فارسیان، قطعا طرفداران بنیامین بهادری را شوکه خواهد کرد. به نظر می رسد، بنیامین بهادری با انتشار خط سوم خواسته است نشانه هایی از ورودش به فضای جدید ملودی یا به قولی خط سوم کارهایش پس از آلبوم 85 و88 را نشان دهد و فیدبک این کار قطعا برای وی مهم است.

درباره این کار فعلا چیزی نمی گوییم چون به نظر می رسد خط سوم باید بارها و بارها شنیده شود. آیا بنیامین بهادری در پنجمین سالگرد انتشار آلبوم موج آفرینش یعنی 85؛ باز هم می خواهد موج ایجاد کند یا خط سوم را نیمه کاره رها خواهد کرد.

پی نوشت یک:
در پوستر این تک آهنگ جلوی نام مولانا سه حرف واو نوشته شده است(به معنای همیشگی این سه واو یعنی غیره و غیره و غیره). برای آنهایی که دقت می کنند این کمی عجیب است.آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات