چهارشنبه 23 فروردین 1391  09:48 ب.ظبه سلامتی و دلخوشی مدت زمان سربازی از 18 ماه(یک سال و شش ماه) به 21 ماه(دو سال و سه ماه کم) تغییر پیدا کرد.
اصولا ماهایی که در ایران زندگی می کنیم عادت نکردیم که چیزی پایین بیاید! همه چیز همیشه در حال بالا رفتن است! تورم،قیمت سکه،زمین،مهریه،مرغ،گوشت،نان،سیب زمینی،برنچ و....
حالا سربازی هم احتمالا به تبع از همین بالا رفتن ها، مدت زمان خودش را افزایش داده است. به چه دلیل؟! نمی دانیم...یعنی فی الواقع هیچکس نمی داند! اما شائبه هایی مبنی بر کم شدن تعداد سرباز هست(البته برخی ها به جنگ احتمالی نسبت می دهند که البته مزخرف می گویند، ربطی ندارد).
من نمی دانم ولی واقعاً مسئولین نظام وظیفه فکر کرده اند که داشتن سرباز بیشتر یعنی داشتن مردان بیشتری برای جنگ؟ واقعا ایطوری است؟ یعنی الان که خدای نکرده جنگ بشود دوباره جنگ ها به همان سبک جنگ 8ساله است؟! مطمئنید؟ ما کی می خواهیم به داشتن یک ارتش حرفه ای برسیم؟!
آقایان نظام وظیفه، این مدت زمانی که شما دارید از ماها میگیرید عمر ماست...باور کنید هیچ کس خوشش نمی آید عمرش حتی ولو یک ثانیه بیشتر هدر برود...به اندازه کافی پای اینترنت گازوئیلی و درس و دانشگاه و مدرک هدر رفت خواهشاً شما دیگر این آش شور را هم نزنید...من تشکر می کنم!

خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 23 فروردین 1391
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic