پژمان‌بازغی

‌متولد سال‌۱۳۵۳ در تهران‌، مجرد و فارغ‌التحصیل‌رشته‌مهندسی‌صنایع‌است‌و با بازی‌در سریال‌«آژانس‌دوستی‌»چهره‌شد.او برای بازی در فیلم دوئل کاندیدای بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیلم فجر شد.آخرین كارهای او سریال های لبه تاریكی و روزهای اعتراض می باشند.

پارسا پیروزفر
متولد سال‌۱۳۵۱ در تهران‌و مجرد می‌باشد ولیسانس‌نقاشی‌از دانشگاه‌تهران‌دارد.او همچنین‌زمانی‌در زمینه‌گرافیك‌، تصویرسازی‌و همچنین‌دوبلاژ فعالیت‌می‌كرد و سابقه‌گویندگی‌در رادیو را نیز دارد.همچنین‌چند نواركاست‌برای‌كودكان‌در كارنامه‌هنری‌وی‌به‌چشم‌می‌خورد.او فیلم زن زیادی را بر پرده داشت.

رامبد جوان‌

متولد سال‌۱۳۵۰ در تهران‌، دیپلمه‌و مجرد می‌باشد.او بجز بازیگری‌در زمینه‌های‌فیلم‌نامه‌نویسی‌، كارگردانی‌و ساخت‌تیزرهای‌تبلیغاتی‌فعالیت‌می‌كند.اولین تجربه كارگردانی او «اسپاگتی در 8 دقیقه» است .او همچنین در فیلم «سوغات فرنگ» به كارگردانی كامران قدكچیان به ایفای نقش پرداخت.

امین‌حیایی
متولد سال‌۱۳۴۹ در تهران‌و متاهل‌می‌باشد.او تحصیل‌در رشته‌كامپیوتر را رها كرده‌است‌.او امسال قصد دارد برای تجدید قوا و تفریح به همراه همسرش به آمریکا برود.از آخرین کارهای سینمایی او آکواریوم، عروس فراری،سرود تولد،ستاره ها و شام عروسی می باشد.او زن زیادی را بر پرده داشت. او همچنین در گروه موسیقی هنرمندان عضویت دارد و چندی پیش در جشن دنیای تصویر حضور به هم رسانید به اجرای برنامه پرداخت.او در جشنواره 24 فیلم فجر با فیلم« ستاره می شود» به كارگردانی فریدون جیرانی حضور داشت.او به تازگی از بازی در فیلم سنگ كاغذ قیچی به كارگردانی سعید سهیلی فارغ شده است. 

شهاب‌حسینی
متولد سال‌۱۳۵۳ در تهران‌و متاهل‌می‌باشد.وی‌تحصیل‌در رشته‌روانشناسی‌را نیمه‌كاره‌رها كرد.سابقه‌اجراهای‌تلویزیونی‌در كارنامه‌وی‌به‌چشم‌می‌خورد.آخرین کار او سریال مدار صفر درجه است که از شبکه یک بزودی پخش خواهد شد.او همچنین فیلم قتل آنلاین را در نوبت اكران دارد.

رضا داوودنژاد
متولد سال‌۱۳۵۹ در تهران‌و مجرد می‌باشد.تحصیل‌در رشته‌حقوق‌را رها كرد.او پسر داوودنژاد، كارگردان‌نامی‌كشور است‌.آخرین كار او زندگی به شرط خنده بود.

سام‌درخشانی
متولد سال‌۱۳۵۲ در تهران‌، دیپلمه‌و مجرد می‌باشد.اخیرا سریال‌های‌«خانه‌پدری‌»و «با من‌بمان‌»از او پخش‌شده‌است‌.
او در سریال روزهای اعتراض نقش كوتاهی را به عهده داشت.

بهرام‌رادان
متولد سال‌۱۳۵۸ در تهران‌، مجرد و فارغ‌التحصیل‌مدیریت‌بازرگانی‌است‌.آخرین کارهای او عبارتند از حکم(مسعود کیمیایی) و تقاطع(ابوالحسن داوودی). او اخیرا با كمپانی ال جی درباره تبلیغ گوشی تلفن همراه به توافق رسیده است.مبلغ قرارداد او 255 هزار دلار تخمین زده می شود.او هم اكنون در آمریكا به سر می برد.

حبیب‌رضایی

متولد سال‌۱۳۴۸ در تهران‌و فارغ‌التحصیل‌رشته‌مدیریت‌بیمارستان‌از دانشگاه‌تهران‌است.آخرین كار او اجرای نمایش فنز است.

علی‌قربان‌زاده‌
متولد سال‌۱۳۵۷ در تهران‌، دیپلمه‌و مجرد می‌باشد.او بجز بازیگری‌در زمینه‌ساخت‌فیلم‌كوتاه‌و انیمیشن‌نیز فعالیت‌دارد.او سریال شبی از شبها را به کارگردانی رضا کریمی بر روی آنتن داشت.

سروش‌گودرزی‌ 

متولد سال‌۱۳۵۳ در تهران‌، مجرد و فارغ‌التحصیل‌رشته‌كامپیوتر است‌.او اوایل سال 83 از ایران خارج شد و در آمریکا ازدواج کرد و هنوز به ایران بازنگشته است.می گویند او در آمریكا به خرید و فروش مسكن می پردازد.

محمدرضا گلزار
متولد سال‌۱۳۵۴ در تهران‌و مجرد می‌باشد.لیسانس‌مهندسی‌مكانیك‌دارد و نوازنده‌سابق‌گروه‌آریان‌بوده‌است‌.او بجز حرفه‌بازیگری‌و موسیقی‌، كاپیتان‌تیم‌والیبال‌هنرمندان‌است‌و سابقه‌كارهای‌تبلیغاتی‌نیز دارد.
آخرین فیلم اكران شده او گل یخ بود که نوروز 84 اکران شد.او در فیلم شام عروسی بازیگر میهمان است و در فیلم آتش بس و تله همبازی مهناز افشار.

‌حسام الدین نواب صفوی
حسام نواب صفوی در بیست و دوم شهریور ماه‌1353 در تهران متولد شد. با بازی در نقش كوتاهی در فیلم اعتراض به دنیای بازیگری قدم گذاشت.با مجموعه كیف انگلیسی در نقشی منفی ظاهر شد. و فیزیك چهره و بازیش توجه خیلی ها را جلب كرد. بازی خوب او در فیلم اتا نازی نشان داد كه توانایی هایی هم دارد.
او تحصیلاتش را در رشته بازیگری ادامه داد و موفق به اخذ لیسانس در این رشته شد.نواب صفوی در طول سابقه هنری خود علاوه بر بازی در فیلم های سینمایی به ایفای نقش در سریال های تلویزیونی نیز پرداخته است كه می توان به سریال های: بازگشت به خانه،شنهای كف رود خانه،كیف انگلیسی ،ملاصدرا و روشن تر از خاموشی اشاره كرد. نواب صفوی علاوه بر بازیگری ،نوازندگی را نیز تجربه كرده و دارای مدرك افتخاری نوازندگی پیانو می باشد. او این فیلم ها را در نوبت اكران دارد :سرود تولد وابراهیم خلیل الله 

--


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic