با مسعود ده نمكی كارگردان «اخراجی ها»

منتقد سینمای جنگ از سینمای جنگ می گوید...

مسعود ده نمكی جزو عجیب ترین چهر های سیاسی است كه چندی است از سیاست كناره گرفته و به دنیای سینما و فیلمسازی پای گذاشته است.اولین جرقه یك فیلم مستند بود. مستند «فقر و فحشا» او عكس العمل های مثبت و منفی زیادی را در پی داشت ولی او بدون توجه به این عكس العمل ها، مشغول ساخت فیلم مستند دومش یعنی «كدام استقلال كدام پیروزی» شد.فیلمی كه اعتراض برخی از اهالی فوتبال را هم در برداشت.اولین كسی كه به او اعتراض كرد و با او به گفتگو نشست كسی نبود جز یحیی گل محمدی مدافع سابق تیم ملی ایران. اسم فیلم دوم ده نمكی هم جنجال برانگیز بود ولی این بار فیلم دومش چندان به رویه فروش و تكثیر نرسید و مظلوم ماند.

ولی این بار مسعود ده نمكی با دیدی سینمایی تر به سراغ پروژه ای حرفه ای-سینمایی رفت كه نامش شد «اخراجی ها».فیلمی با بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون كه ساختاری طنز را در دفاع مقدس روایت می كند.این تنها داستانی است كه از این فیلم لو رفته است.

جشنواره فیلم فجر و تماشاگرانش منتظر اولین كار سینمایی این چهره سابق سیاسی و اكنون هنری هستند.

مصاحبه كوتاه علی نعیمی از سایت سی نت را با مسعود ده نمكی در ادامه مطلب بخوانید...

 

 

 


 • آخرین ویرایش:-
پنجشنبه 30 آذر 1385  08:12 ق.ظ

عمرتون صد شب یلدا

دلتون قد یه دریا

تو این شب های سرما

یاد شما همیشه با ما

شب یلدا بر شما مبارک

شب یلدای ما این بار تلخ شد

ناصریای ما به سرش هوای حوا زد و رفت

روحش شاد


 • آخرین ویرایش:-
چهارشنبه 29 آذر 1385  12:12 ب.ظ

فریدون آسارائی كجاست؟

 

فریدون آسارائی را كه یادتان نرفته؟ همان خواننده كاست غریبه و آهنگ "آهای خوشگل عاشق".تقریبا حدود 2 سالی می شود كه از انتشار اولین كاست فریدون گذشته و دیگر از او خبری نیست.او قرار بود امسال كار آلبوم دومش را به همراه بهروز صفاریان شروع كند ولی اتفاقات مختلف مانع از این كار شد.

آخرین كار فریدون آهنگسازی برای آلبوم پسران آفتاب 3 بود.

مجوز نگرفتن كاست بهنام صفاریان"شبح" و پافشاری بهروز صفاریان بر اینكه تا تكلیف شبح مشخص نشود دست به كار جدیدی نمی زند و سفر فریدون آسارائی به شرق آسیا(به چه دلیل؟) همگی باعث شدند كه حتی پایه های آلبوم دوم فریدون هم زده نشود.در این مدت فریدون بیكار نماند و با آهنگسازی و همخوانی با خوانندگان اكثرا جوان فعالیت موسیقی خود را ادامه داد.تقریبا یك سالی هم می شود كه هیچ مصاحبه ای از فریدون هم در جایی چاپ نشده است.مخصوصا از زمانی كه بنیامین با آلبوم 85 وارد موسیقی پاپ شده و حالا حالاها قصد ندارد از جایگاه اول پایین بیاید!!!

 

شباهت كار بنیامین با فریدون::

 

درست چند ماه بعد از آلبوم غریبه بود كه آلبومی با نام سرنوشت و با صدای فریدون به صورت غیر قانونی به بازار آمد.امسال این اتفاق درباره بنیامین هم تكرار شد و بعد از آلبوم رسمی و قانونی او آلبومی با شعرهای مذهبی(ماه مهربون) و با صدای بنیامین به صورت غیر قانونی به بازار آمد.خدا كند بنیامین به سرنوشت فریدون دچار نشود!!!


 • آخرین ویرایش:-

كوتاه از...

سینما،موسیقی،تلویزیون،رادیو و تئاتر

 

 • اگر در تیتـراژ پایانی باغ مظفـر دقت كرده بـاشیـد اسم مشاور سریـال ابـتـدا "سـردار علـیـرضا مزینانی" بود.سپس چند شب بعد به "آقای علیرضا مزینانی" تغییر یافت اما با كمال تعجب این شب ها می بینیم جلوی اسم مشاور نوشته است:"علیرضا مزینانی".ما نگران هستیم هنوز سریال تموم نشده اسم ایشان به طور كل از تیتراژ پایانی حذف شود!!!

 

 

 • سوتی در باغ مظفر:خاله پوران"پوران پرس" كه ابتدا به عنوان خاله مادر نازی معرفی شده بود ایـن شـب ها نقش خواهـر مـادر نـازی را بـازی مـی كـند!این هم یك تـمشـك طـلایی تـقـدیم نویسندگان با حافظه باغ مظفر!!!

 

 

 • سعید پور محمودی گوینده جوان رادیو جوان این روزها لقب تازه داماد را گرفته،به او و همسر گرامی اش تبریك می گوییم.

 

 

 • آلبوم دوم بنیامین بهادری در حال ضبط است ولی محسن رجب پور اعلام كرده است كه چون وضعیت موسیقی پاپ چندان رضایت بخش نیست مایل نیست آلبوم بنیامین را روانه بازار كند. ولی در عین حال همچنان آلبوم آریان 3 لقب نوروزی خود را دارد اگر انتشار آلبوم دوم بنیامین با آریان 3 همزمان شود، شركت ترانه شرقی صاحب سود فراوانی خواهد شد و شما باید 1600 تومان برای خرید 2 كاست این شركت در سبد خرید های نوروزی كنار بگذارید.

 

 

 • مصاحبه فرزاد حسنی در برنامه صندلی داغ كه به قسمت دوم كشیده شد و قرار بود 24 آذر پخش شود به جمعه این هفته یعنی اول دی ماه موكول شد.دلیلش هم كه واضح و مبرهن است.توصیه به دوستداران فرزاد حسنی: قسمت دوم را از دست ندهید.

 

 

 • سید محمد حسینی گران ترین مجری صدا و سیما كه چندی پیش برای اجرا و تولید برنامه به كشورهای حاشیه خلیج فارس سفر كرده بود به زودی به كشور باز خواهد گشت.گویا سید محمد حسینی نتوانسته است اهداف خود را به ثمر برساند.آیا صدا و سیما این بار به او مجوز فعالیت خواهد داد یا خیر؟

 

 

 • علی تفرشی خواننده خوب كشورمان به جمع مدیران مركز موسیقی سازمان صدا و سیما پیوسته است.امیدواریم با حضور او جلوه موسیقی در رسانه ملی بیش از پیش نمایان تر شود.

 

 

 • یك تولیدی پوشاك خارجی با طوفان كریمی خواننده آلبوم "شاكی" برای تبلیغ محصولات خود در خاورمیانه و از جمله كشورمان قرارداد بست.ارزش این قرارداد تاكنون فاش نشده است.

 

 

 • برنامه عبور شیشه ای همچنان تا پایان آذر ماه ادامه خواهد داشت.ولی مدیران شبكه تهران خواستار ادامه آن تا پایان سال هستند كه این امر با مخالفت رضا رشید پور قرار گرفته است.

 

 

 • شایعات همچنان ادامه دارد...پوریا پورسرخ در حالی از سلامت خود خبر می دهد كه روزنامه ها و مجلات زرد از بیماری آنفولانزای شدید او در آبادان خبر می دهند.

 

 

 • رضا عطاران بعد از اتمام بازی اش در فیلم "تیغ زن" به كارگردانی داوود نژاد،سرگرم پیش تولید سریال نوروزی اش است.مهـدی مـظلومی،مـجید صالحی،جواد رضویان و رضـا عطـاران تاكنون كـانـدیـدای كـارگـردانی سـریـال های طـنـز برای ایـام نـوروز در شبـكـه هـای مـخـتـلف سیـمـا هستند.مسعود نوابی نیز قرار است سریال "بایرام" را در ایام نوروز برای شبكه 2 بسازد.

 

 

 • احمد نجفی بازی در سریال "پدرخوانده" به كارگردانی محمد رضا ورزی را به پایان رساند.این سریال در 10 قسمت 45 دقیقه ای آماده می شود و داستان ان مربوط به زندگی رضا شاه پهلوی است.این سریال در ایام دهه فجر و از طریق یكی از شبكه های سیما به روی آنتن می رود.

 

 

 • نمایش "سیاریحون"به نویسندگی و كارگردانی حمید ابراهیمی(محمود در سریال صاحبدلان) از اواخر آذر در تالار مهر حوزه هنر به روی صحنه می رود.او چندی پیش تئاتر "آخرین جشن" را در تالار سایه تئاتر شهر اجرا كرد.

 

 

 • نیما رئیسی این هفته پارازیت(شنبه تا چهارشنبه 10 صبح) را اجرا نمی كند(دلیلش را نمی دانیم) در عوض می توانید این هفته مهمان صدای فرشید منافی در پارازیت باشید.

 

 

 • منتظر یه مطلب خوب(نه چندان توپ) برای دویستمین پست وبلاگ باشید.اگر خاطتان باشد صدمین پست مربوط به سامی یوسف بود(یادش بخیر...پست را می گویم نه سامی یوسف!)


 • آخرین ویرایش:-
دوشنبه 27 آذر 1385  11:12 ق.ظ

سلام

در مورده حامد کمیلی اینو باید بگم که اگه خودش گفته باشه پس سنش واقعیت داره.من کم عکس دارم ولی چشم می زارم.

از یاسر و سوگند عزیز هم که همیشه به یاد ما هستند ممنون

در مورده این مطلب خانم لاری پور:

۱- مثل اینکه منبعش سایت عروض بوده.ممنون از خانم ناظری به خاطر این تذکر

۲- تناقض در حرف های خانم لاری پور...ایشان در مصاحبه گفته است که شادمهر پول ترانه هایی که در آلبوم ژینا استفاده کرده بود را نداده است نه به ایشان و نه به فرزاد حسنی و مونا برزویی ولی یک سوال...چرا ایشان به همراه فرزاد حسنی در آلبوم دوم شادمهر یعنی آدم فروش همکاری کرده اند؟ مگر شادمهر این بار به آنان پولی داده بود؟

باز هم ممنون از نظرات شما


 • آخرین ویرایش:-
یکشنبه 26 آذر 1385  09:12 ق.ظ


.:: مهدی موسوی ::.

در آشفته بازار ترانه‌ی ایران که در خیلی از بخشها اسیر بی قاعدگی و بی سروسامانیست و  ترانه‌سرهایی که بعضا صلاحیت این کار را ندارند، به واسطه‌ی ایجاد رابطه در برحه‌ای از زمان نامشان بر  سر زبانها می افتد ، و چند ماه بعد هم اثری از آنها در موسیقی پاپ ایران وجود ندارد . معدود ترانه‌سراهایی هستند که به صورت پیوسته و در عین حال قدرتمند به فعالیت ادامه می دهند .

من نیلوفر لاری‌پور را از آن دسته از ترانه سراها می‌دانم و شما را به خواندن مصاحبه‌ای با نیلوفر لاری‌پور دعوت می کنم ، با عنوان گپی در یک بعد از ظهر آفتابی.

منبع:وبلاگ فرزانه ناظری


 • آخرین ویرایش:شنبه 19 اردیبهشت 1388

كپی از وبلاگ هنر هفتم در مجله كانون خانواده

روی عكس كلیك كنید تا سایز اصلی عكس رو ببینید

چندی پیش من مطلبی از بنیامین بهادری و قاسم جعفری و كلیپش گذاشته بودم كه بسیار مورد استقبال قرار گرفت و امروز می بینیم همان مطلب را در مجله كانون خانواده بدون هیچ سانسوری قرار داده شده است.

حالا فكر نكنید من شاكی هستم و می خواهم برای خودم كلاس بذارم و به این مجله بگویم چرا مطلب منو كپی كردی!!!اتفاقا از مجله كانون خانواده ممنونم كه مطلب منو چاپ كرد.

 ولی خوبه كه از این مطلب هم استفاده ای شد(خوبه یه جا چاپ شد) باز جای شكرش باقیه فقط تو رو خدا از این به بعد نگین كه وبلاگ ها از روی مجلات كپی می كنند.به خدا ما كپی كن نیستیم.این مطلب رو خودم نوشتم این هم لینك مطلب من در آرشیو وبلاگ:

http://artcm.mihanblog.com/Post-157.aspx

 


 • آخرین ویرایش:-

سن خوزه - کالیفورنیا - شرکت معظم ادوبی سیستمز یکی از بزرگترین شرکت های نرم افزاری جهان در زمینه گرافیک و برنامه های کاربردی در روز ۱۴ دسامبر ۲۰۰۶ نسخه بتای جدید از مجموعه قدرتمند فتوشاپ را عرضه کرد.

ویژگی های جدیدی از قرار معلوم به نسخه جدید اضافه شده است.

کاربران میتوانند Adobe Photoshop CS3 beta را دانلود کنند ولی پس از ۲ روز برنامه اکسپایر میشود.اعضا و کسانی که دارای اکانت در ادوبی هستند نیز میبایست این برنامه را به صورت آن لاین رجیستر کنند و تا بهار ۲۰۰۷ این برنامه برایشان کارخواهد کرد.

نکته جالب اینجاست که سیستم هایی از اپل که بر پایه بیس اینتل هستند نیز میتوانند از این محصول استفاده کنند.

سیستم مورد نیاز برای MAC OSX :

For Macintosh: Mac OSX 10.4.8 or 10.5, 1 GHz PowerPC® G4 or G5 processor, Intel based Macintosh

سیستم مورد نیاز برای ویندوز :

For Windows: Intel® Xeon® , Xeon Dual, Centrino® or Pentium® 4 processor, Microsoft Windows XP with Service Pack 2 or higher, Microsoft Windows Vista. Both platforms require 512 MB RAM and a 1024x769 resolution screen


 • آخرین ویرایش:-
چهارشنبه 22 آذر 1385  11:12 ق.ظ

برخلاف تصور رایج، سنت ساخت تیزرهای تبلیغاتی توسط کارگردان‌های مطرح، از سال‌ها پیش بوده و هنوز هم به همان قوت ادامه دارد.

از ریدلی اسکات بگیرید كه با ساخت تیزر «1984» برای كامپیوترهای اپل، انقلابی در صنعت تیزرسازی ایجاد كرد تا  کارگردان‌های معروف  دیگری که همه‌شان برای تنوع هم که شده یکی دوبار سراغ تبلیغات تلویزیونی رفته‌اند.

تابلوترینشان دیوید فینچر (کارگردان هفت و باشگاه مشت‌زنی) است که برای نایک، پپسی، آدیداس، AT&T، وودوایزر، کوکاکولا، موتورولا، زلیبری، لوی جینز، هوندا و... تیزر ساخته.

حتی برای انجمن سرطان آمریکا هم یک تیزر به اسم «عوارض سیگار کشیدن» ساخته. تازه خانم آنجلینا جولی هم توی یکی از تیزرهایی که فینچر برای مجلة «خانم‌های‌جوان» ساخته بود بازی کرده.

اگر می‌خواهید بدانید چه كله‌گنده‌های دیگری تیزر ساخته‌اند ادامه مطلب را بخوانید.

 

 

 

 


 • آخرین ویرایش:-
چهارشنبه 22 آذر 1385  11:12 ق.ظ

سلام

امین جان اصلا بحث من سر بودن گلزار یا پورسرخ نیست...یه بار دیگه مطلب رو بخون...مرسی از این اینکه نظر دادی

یاسر و سوگند عزیز...همیشه به یاد شما هستم...ممنون که شما ما رو فراموش نکردید

مهسا خانوم...حامد کمیلی هنوز معروف نشده ولی من خودم هم خیلی دنبالشم.خدایی چهره اش جون میده واسه تبلیغات...

همشهری جوان هم هنوز سایت نداره...ولی به زودی راه میندازه

باز هم ممنون از نظرات شما

راستی از کامران نجف زاده هم تشکر می کنم که پست مربوط به خودش رو خوند و نظر داد.


 • آخرین ویرایش:-
 • تعداد کل صفحات :4  
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic