پنجشنبه 28 تیر 1386  07:07 ق.ظ


  • آخرین ویرایش:-
پنجشنبه 28 تیر 1386  06:07 ق.ظ

پاسخ به نظرات شما در پست (ازدواج موقت)

اول اینكه تشكر میكنم كه نظر خود را كامنت كردید.

چند نكته درباره این پست كه شاید گفتن آن خالی از لطف نباشد.

ببخشید من به علت گرفتاری های شخصی یه مدت خیلی كم سر میزنم.باید ببخشید ولی گرفتاریها آدم را ول نمی كند.

1- جهت گیری من درباره ازدواج موقت جهت گیری منفی است و من به هیچ وجه با ازدواج موقت موافق نیستم.

2- من اصلا قصد گفتن حرف های قشنگ قشنگ و كلیشه ای نبود.چیزی كه بود ختم كلام بود.من با نظر خانم یا آقا به نام (قرار) موافقم.من اصلا اهل موج سازی مبهم و ندانسته نیستم.من با موج ها كاری نداشتم.كلید اولیه این متن 1 ماه پیش زده شد ولی به دلیل اینكه در حاشیه موج های آن زمان قرار نگیرد آن زمان منتشر نشد.البته من به موج سازی نظر كاملا منفی ندارم اتفاقا بعضی موقع ها خیلی هم خوب است.مثل موج سازی درباره چیزهای مثبت مثل درست رانندگی كردن-مصرف بهینه سوخت و... به نظر شما این موج سازی ها مثبت نیست؟.البته فقط نباید به موج بسنده كنیم.وارد بحث رسانه و قدرت آن نمی شوم ولی خب باید توضیح میدادم.

3- امید جان محرم پور من نمی تونم نسبت به اتفاقاتی كه پیرامون من و جامعه ام میفته بی تفاوت باشم.این پست هم طبق نظر خودم پست عجیب نام گذاری شد.روی پیشنهادت فكر می كنم ولی پاكی و صیقل وجود؟؟ من ندارم!!!!......

پاسخ به نظرات غیر از ازدواج موقت!!!

مهسا: ممنون كه كامنت گذاشتید...كاش فرشید میدونست من چه متنی رو براش نوشتم.من به فرزانه ناظری هم گفتم كه متن رو برسونه به دست فرشید ولی نشد.ما هم كه پسر نجیبی هستیم! هیچی نگفتیم!!!

پردیس: ممنون...من هر چه دلم تنگم بخواهد به هر كسی نمیگم...همون متن قبلی درباره فرشید(دفتر خاظرات) بسه!!!

انوشه: ممنون ولی به خدا من نمیدونم چهارشنبه چه خبره...شما بگین!

مرجان: ممنون...چشم با هر دو تا پا میدویم!!! در ضمن من اوون نبودم اوونی كه كامنت گذاشته امید محرم پوره....وب مستر وبلاگ پیامك

انوشه: خب نخونش خواهرم...!!

حسین: موافقم...


  • آخرین ویرایش:-
یکشنبه 24 تیر 1386  09:07 ق.ظ

ختم كلام درباره ازدواج موقت

خوشبختانه حالا كه بحث های مربوط به ازدواج موقت كمرنگ شده است،بد ندانستم چند نظر خود را به عنوان ختم كلام درباره ازدواج موقت بنویسم:

ازدواج موقت از آن تریپ مستحب هایی است كه احتمال ضربه خوردن،لیز خوردن و... زیاد دارد.من كلام وزیر محترم كشور را كاملا اشتباه می دانم و اعتقاد دارم دولت در مسائل این چنین خصوصی نباید تصمیم گیری كند گرچه اظهارات ایشان كاملا شخصی بوده است.ما به اعتقادات ایشان احترام میگذاریم ولی ازدواج موقت چندین عیب بزرگ دارد كه در ادامه به آن می پردازیم.این ازدواج نه به درد نوجوان 16 ساله می خورد نه به درد مرد متاهل.

تنها حسن ازدواج موقت:

ü       كاهش روابط نامشروع در سطح جامعه بین پسران و دختران و عاری نمودن این روابط از گناه شرعی.

عیب های ازدواج موقت:

·         بالا بردن زمینه هوس بازی در جامعه.بیخود خودمان رابه كوچه علی چپ نزنیم.ازدواج موقت كلاهی شرعی ست بر روابط نا مشروع در نتیجه بر نفس عمل (یعنی همان بحران جنسی) تاثیری ندارد تازه بعضی ها را هم مشتاق می كند!!!

·         بالا بردن هر چه بیشتر سن ازدواج دائم.چیزی كه الان در كشور وجود دارد و همه ما می دانیم.عاقبت به فرهنگ های ازدواج غربی می رسیم كه همان ازدواج در سنین 40 و 50 سال است.(پیشرفت فرهنگی را كیف می كنید؟)

·         چون در زمینه ازدواج موقت قانون درست و درمونی وجود ندارد و هیچ كس هم حس مسئولیت شناسی اش تحریك نمی شود در نتیجه آثار زیان بار این ازدواج ها بیشتر نصیب دخترانی می شود كه بعد از ازدواج دیگر دختر نیستند! با توجه به جامعه سنتی ما..عاقبت این گونه دختران چه خواهد شد؟ چه كسی پاسخگوست؟

ما به جای اینكه بیاییم حس مسئولیت پذیری،آداب همسرداری و... به فرزندان خود یاد بدهیم راحت می رویم لقمه آماده را برایشان مهیا می كنیم.پسری كه هیچ(همان بوق!) از مسئولیت پذیری،همسرداری،قانون و... سر در نمی آورد.این آدم چگونه می تواند ازدواج سالمی داشته باشد؟(همان موقت را می گویم ورگرنه دائم پیش كش خودش باشد!!!)

 

 

 


  • آخرین ویرایش:-

از دفتر خاطرات یك گوینده...

چندی پیش در پی سرقتی تمیز و ماهرانه! دفتر خاطرات یكی از گویندگان رادیو جوان به سرقت رفت.با هم گوشه ای از خاطرات این گوینده خوش صدا (ف.م) را می خوانیم:

]امید(تماس تلفنی): سلام

فرزانه: سلام...ببخشید شما؟

امید: امیدم از حلقه وب...

امید: خانوم ناظری میشه این متن و برسونین به دست فرشید تو برنامه جوونی به وقت فردا بخونه؟

فرزانه: ..اه...نمی دونم...من كه فعلا درگیر امتحانام هستم..حالا ببینم چی میشه!!

در ضمن مگه من مثل شما بیكارم؟! جرات داری خودت بیار دم ساختمان رادیو!! من 2تا وبلاگ دارم ...كار دارم نمیرسم! دفتر خاطرات مردم رو كش میری انتظار داری گوجه لهیده نخوری؟!![

17 تیر 1384:

...امروز صبحونه نخورده رفتیم مسافركشی.هوا بسی ناجوانمردانه آلوده است.كاش ماسكم رو آورده بودم!.بعد از ظهر اجرا دارم.این شهرام هم گیر داده حقوق ها رو نمیده...هر چی مگم بابا من می خوام زن بگیرم،خرج دارم! اصلا به كتش نمی ره كه نمی ره.آخه واسه گوینده خوش صدایی مثل من روزی 7 تومن كافیه؟ بابا من از صبح خروس خون مسافر كشی می كنم تا بعد از ظهر 20 تومن رو میذارم گوشه جیبم اونوقت...حالا بذار من یه حالی ازش بگیرم...اصلا یه كار می كنم..4 تا تیكه تو برنامه عصری میندازم ..منو نمی تونه اخراج كنه كه..فوقش مهدی رو میندازه بیرون! تازه فقط اینا نیست كه...از انجمن زنگ زدن دیشب منت كشی میكردن برم واسشون 4 تا دیالوگ بگم دست آخری 50 تومن بریزن این جیب صاب مرده....از شركت‌«....» زنگ زدن گفتن بیا تیزر بگو تا بیاییم سبیلاتو چرب كنیم...منو بگو 3 ماهه نرفتم این آرایشی-بهداشتی سركوچه یه تیغ ژیلت بخرم یه صفایی به این صورت بدم!!!كی حال داره؟ اینو بگو.... حالا خدا كنه عصری این زهره نیاد ور گرنه عین بی بی سی خبرش میپره بیرون كه من بدبخت داشتم یه كارایی واسه حال گیری بالایی ها میكردم!!! آخیی.....ساعت از 1 گذشته...یكی نیست به من بگه آخه تو كار زندگی نداری این موقع شب داری چرند و پرند می نویسی....وای

 

 

 

 


  • آخرین ویرایش:-
چهارشنبه 20 تیر 1386  06:07 ق.ظ

ZOOM روی عكسهای یك عكاس::مجید محرابی

لنز+شات+سوژه

عكاسی در كلبه!

]این عكس دید عكاسی بسیار خوب او را نشان می دهد

این عكس یكی از بهترین عكس های اوست[

ü       نام: مجید محرابی

ü       متولد: 1354 در تهران

ü       تحصیلات: لیسانس كامپیوتر

ü       عضو انجمن عكاسی ایرانشهر

ü       وب سایت شخصی: روتوش باشی

بقیه عكس های او را در ادامه مطلب ببینید...

 


  • آخرین ویرایش:-

سهمیه بندی ، اخطاریه و.....

زهره هاشمی بهرمانی رفسنجانی!!!

در راستای سهمیه بندی بنزین(توسط دولت محترم) و سهمیه بندی شدن گویندگان رادیو جوان(توسط دكتر گیل آبادی) پیشنهاد می شود مجریان صدا و سیما(از نوع چشم و ابرو قشنگ! و خندان و ...) به این طرح ملی بپیوندند تا اقشار دهك! پایین جامعه از اجرای فوق العاده ایشان بی نصیب نمانند و یارانه الكی به چند تا از اقشار دهك! بالا بالای جامعه نرسد.

در همین راستا میزان سهمیه این مجریان توسط معاون وزیر نفت!!!............  ببخشید!!!.... همون دكتر گیل آبادی مشخص گردیده است:

فرشید منافی:70 میلیون كلمه در روز

*خب ..بابا این كه اینقدر در روز حرف بزنه می میره كه...!!!*

جواب: میتونه سهمیه شو بریزه توی بازار آزاد!!

نیما رئیسی: اول پیداش كنین..بعدا واسش یه سهمیه میریم!

*داره سریال بازی می كنه...*

جواب: اه ه ه...نه بابا...خودت گفتی !؟

سعید پور محمودی:اگه پارازیت رو ول كنه یه سهمیه بهش میدیم چررررب....ملس!

*ببخشید فكر نمی كنین كلمه ملس یه كمی(فقط یه كمی) زشت باشه؟

جواب: ‌[….] می خوای؟!!(چرا چپ چپ نگاه می كنید؟ داخل اون پرانتز چیزی جز نوشابه نیست! ما طبق دستور وزیر محترم بهداشت از آوردن اسمش هم خودداری می كنیم!!)

* نه ممنون صرف شده..مرسی...*

نبود؟!!! دیگه گوینده مرد نبود؟!!! ما فعلا آق فرزاد رو رادیویی حساب نمی كنیم(حیف نیست با اون چشم ابرو بهش بگیم رادیویی؟!!!)

درباره گویندگان نسوان ما اظهار نظری نمی كنیم تا روحیه حساس این اجناس لطبف مورد ضربه روحی قرار نگیرد.!!!

 


  • آخرین ویرایش:-

گلزار رفتار ستاره ای ندارد...

تاملی بر حضور محمد رضا گلزار در آخرین شب شیشه ای

گلزار ستاره است ولی رفتار ستاره ای ندارد،این تنها جمله ای است كه بعد از پایان آخرین شب شیشه ای به ذهنم رسید.محمد رضا گلزار برخلاف تیترهای چندین مجله(اتفاق نو و...) بالاخره به شب شیشه ای آمد تا اولین حضورش در سیما ثبت شود.تا به حال او به هیچ برنامه زنده تلویزیونی نیامده بود.

برنامه با جنجال گلزار شروع شد.جنجالی كه از قبل و از سوی وی طرح ریزی شده بود تا بتواند رشید پور را در مقابل خود منزوی كند.حركات گلزار چیزی بیشتر از یك ژست جنجالی نبود.در حالی كه همه ما می دانیم كه او به خاطر تیپ و چهره اش به دنیای سینما آمده،او از شنیدن چنین سوالی از طرف رشیدپور ناراحت می شود و تهدید به ترك برنامه می كند.من(نگارنده) رفتن او را به ماندنش ترجیح می دادم البته شاید فكر كنید كه من با محمد رضا گلزار مشكل شخصی دارم ولی اینطور نیست.محمد رضا گلزار اگر خود را هنرمند و حرفه ای می داند نباید حتی ژست تهدید به ترك برنامه را می گرفت.

من گلزار را یك هنرمند و بازیگر كامل نمی دانم.بازی اش در بوتیك و آتش بس(آتش بس با ارفاق) خوب بود ولی تجربه چندین فیلم او ثابت كرده است كه نمودار بازیگری گلزار یك نمودار سینوسی است.اگر گلزار (به زعم خود) می خواهد در سینما بماند و ماندگار شود باید این نمودار را ثابت نگه دارد و فیلم به فیلم پیشرفت كند و مواظب باشد تا این نمودار شیب منفی به خود نگیرد.محمد رضا گلزار در مقابل رشید پور هم نقش بازی كرد و این رفتار كاملا از جواب های محافظه كارانه او مشخص بود.او همه چیز و همه كس را دوست دارد و آتش بس را یكی از 3 فیلم برتر بعد از انقلاب می داند.گلزار به شدت از خود فرار می كرد ولی نقش را خوب بازی می كرد.

(نمی دونم خیلی از ما..نقشمون تو قصه چی بود..اگه روو میشد دلامون..اگه این شب شیشه ای بود)

نویسنده: امید محمودزاده

بقیه در ادامه مطلب...

 


  • آخرین ویرایش:-
سه شنبه 12 تیر 1386  10:07 ق.ظ

محمد رضا گلزار در آخرین شب شیشه ای

مــنـو رهـــا كـــن از ایــــن شب شیشه ای

در 30 خرداد ماه 1386 به بینندگان تیز بین شبكه 5 رسانه ملی سلام عرض میكنم.این آخرین برنامه شب شیشه ای است .میهمان امشب برنامه ما بازیگر دوست داشتنی و خوش چهره سینمای ایران است. نوازنده حرفه ای موسیقی، فارغ التحصیل رشته مهندسی مكانیك سیالات، رتبه 5 دانشگاه آزاد در سال 1373 ، پول ساز ترین بازیگر سینمای ایران ،محمد رضا گلزار سلام شب بخیر به برنامه ما خوش آمدید.

 عرض ادب و سلام دارم خدمت شما و مردم عزیزم.

سوال نظر سنجی

 در كدامیك از اثرات زیر محمد رضا گلزار موفق تر بوده است؟

1- شام آخر 2- بوتیك 3- گل یخ 4- آتش بس

 


  • آخرین ویرایش:-
شنبه 9 تیر 1386  10:06 ق.ظ


  • آخرین ویرایش:-

درباره ترانه های سید فرید احمدی

ترانه سرای قصه گو

«سطح شعراش پایینه»....... «بچه گونه ست»........«اینم شد شعر؟!».....«اینا شعر نیستن كه!!»

این جملات تنها بخشی از نظرات مردم است كه نسبت به ترانه های سید فرید احمدی گفته و شنیده می شود.شاید از دیدگاه مخاطب چندان دور از ذهن نباشد كه ترانه های فرید را بچه گانه بخواند و از شنیدن آن لذت نبرد.

سید فرید احمدی به گواه مخاطبانش با ترانه «یاس» شناخته شد.ترانه ای در وصف حضرت زهرا(س) و با صدای شادمهر عقیلی.ترانه ای محكم و در عین حال شور انگیز و حزن آلود كه با این فصل شروع میشد:

یه روز یه باغبونی،یه مرد آسمونی...نهالی كاشت میون باغچه مهربونی

 یك بار دیگر بیت بالا را بخوانید...بیشتر شبیه به لحن قصه هایی است كه ما در بچگی میشنیدیم و تا اتمام قصه به خواب نمی رفتیم.(خوش خوابی دیگران به حساب خودشان!!!)

بی شك یاس یكی از قوی ترین ترانه های مذهبی در موسیقی پاپ ایران است كه به بهترین نحو به اجرا درآمده است.تا به حال از سید فرید احمدی ترانه ضعیف نشنیده ام و این موضوع جای تبریك دارد.وجه مشترك تمام ترانه های فرید (كه تا به حال شنیده ام) تنها همین بوده است::قصه گویی در ترانه

شاید به خاطر همین وجه مشترك باشد كه برخی ترانه های او را بچه گونه می دانند.فرید احمدی چند سالی به صورت متفرقه كار میكرد ولی او با آلبوم 85 بازگشتی غرور انگیز به موسیقی پاپ داشت و در ترانه های او در آلبوم 85 جزو بهترین ترانه های سال های اخیر لقب گرفتند.آلبوم 85 چند ویژگی را با هم داشت و كسب كرد:

ü       تمام ترانه ها مختص فرید بود

ü       صدای بنیامین به علت استقبال مردمی زیاد شنیده شد و ترانه       فرید هم زمزمه میشد

ü       پرفروش بودن آلبوم

ü       ترانه های عاشقانه فرید در فضای سیاه موسیقی پاپ اواخر 84

ü       كار تیمی خواننده،ترانه سرا،تنظیم كننده

همین جا نگاهی به ترانه های سید فرید احمدی در آلبوم 85 می اندازیم...

نویسنده: امید محمودزاده

 

 


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات